Chabařovice: FlatOut vol. 4

07.10.2023

Podzim je období barev a posledních krásných teplých dnů před dlouhou zimou. A přesně v takovém duchu se nesl i náš podzimní FLATOUT závod v Chabařovicích.

Přátelská a pohodová atmosféra, která se v depu nesla, je inspirací pro veškeré budoucí závody a my vám za ní upřímně děkujeme.

Je to poprvé, co se ani jednou nezamávala červená vlajka kvůli kolizi, ale pouze kvůli technickým problémům aut, které jsou během dlouhých 4 hodin nevyhnutelné. Výsledkem byl minimálně přerušovaný závod, který vykouzlil úsměvy a krásnou vzpomínku jak divákům, nám organizátorům, tak i vám závodníkům. A to je přesně to, co nás motivuje a žene dál v organizaci dalších a dalších skvělých závodů.

O tom, že jste kreativní a umíte z aut udělat umělecká díla, která se hodí spíše na výstavu, jste nás už přesvědčili. Ale to že jste schopní do auta narvat dva motory?... cena za technickou přípravu je na příště jasná!

Cenu za nejhezčí auto vyhrál tým Venom´s crew. Pro cenu za nejrychlejší kolo (34,3s) a zároveň pro celkové první místo si dojel tým 4fun (254 kol). Na druhém místě se umístil Performance Team (251 kol) a bronzové místo vybojoval tým DaVe Motorsport (248 kol). Všem týmům děkujeme, byli jste skvělí!